Poprzedni temat «» Następny temat
Co ostatnio obejrzeliście?
Autor Wiadomość
bezn
Duch, który przeczy

Wysłany: 2022-07-03, 10:59   

,, Na noże"- uroczy film z zagadką kryminalną. Doborowa obsada. David Craig w roli nie do końca na serio naprawdę daje radę. Scena pościgu jest genialnie zaskakująca nawet dla posiadaczy podobnych mydelniczek. Nie raz zaśmiałam się na seansie. Także polecam, przyjemny, niekontrowersyjny, fajnie zagrany z nutką tajemnicy i intrygi kryminalnej.

vetulae 
vetulae

Wysłany: 2022-07-08, 10:47   

"Diuna" opinie są różne, ale ja jestem na tak. Przedsięwzięcie nie było łatwe, można się czepiać, ale do tej pory nikt nie zrobił tego lepiej.

bezn
Duch, który przeczy

Wysłany: 2022-08-25, 20:01   

,,Szalony świat Louisa Waina"- opowiada historię artysty znanego z uroczych przedstawień kotków, które zagościły na dobre w sercach obywateli wiktoriańskiej Anglii. Temat zdaje się lekki i komediowy jednak sam film porusza sporo wrażliwych strun. Wedle mojej wrażliwości wyciska łzy.Doborowa obsada i nietuzinkowa rola warta docenienia wedle mnie.

bezn
Duch, który przeczy

Wysłany: 2022-11-06, 19:06   

,,Gdzie śpiewają raki"- szczerze przyznam, że ten film oglądałam dla Daisy Edgar-Jones bo niezwykle lubię subtelną oniryczną aurę tej aktorki i tu także skutecznie roztacza ten czar. Sam film to dość przewidywalny wyciskacz łez okraszony naprawdę ładnymi przedstawieniami przyrody. Do tego to także ekranizacja dość poczytnej książki Delii Owens. Także film w obrazku uroczy, w fabule przewidywalny. Dla mnie poruszający chociaż nie pamiętny. Myślę, że dobra pozycja dla miłośników gatunku.

Koziu 
koziu

Wysłany: 2022-11-11, 21:21   

Całkiem ciekawy :8

bezn
Duch, który przeczy

Wysłany: 2022-11-12, 22:58   

,,Na ostrzu szpady" film płaszcza i szpady produkcji francuskiej z 1997. Z zacięciem komediowym oraz z typowymi chwytami gatunku. Moja ulubiona scena to zdecydowanie ta z początku filmu , gdy dwaj kompani zatrzymują się na noc w zamku i kładą się do snu- taka miniatura a wszystko i zabawne i ze smakiem XD Uroczy, nieco sztampowy, trzymający w napięciu mimo to. Wart wieczoru we dwoje lub solo przy czymś smacznym.

PS: jak ktoś oglądał ,,Królową Potępionych" to będzie miał miłe deja vu :D

Odpowiedz do tematu