Demotywatory.pl - Forum - Warunki Rejestracji

Oto zasady z którymi każdy nowy Użytkownik musi się zapoznać, przed przystąpieniem do forumowej działalności. Każdy Użytkownik rejestrujący się na forum, zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.


1. Wymogiem jest, aby Użytkownik używał na forum takiego samego nicka, jaki posiada na portalu.


2. Multikonta są zabronione. Tyle w temacie, koniec, kropka. Pytania w stylu, czy mogę mieć multikonto, będą traktowane jako nieznajomość regulaminu i niepotrzebne zawracanie gitary.


3. Skoro dotarłeś do tego punktu, oznacza to, że również, jesteś fanem demotywatorów, więc tak, to już jest coś, co Nas wszystkich tutaj łączy! Choćby i Nasze poglądy znacznie się różniły, nie zwalnia to nikogo z obowiązku szanowania siebie nawzajem, a to forum ma za zadanie Nas łączyć, a nie dzielić. Wszelkie przejawy personalnych ataków: wyszydzania, obrażania czy prześladowania, "nagradzane" będą ostrzeżeniem. W przypadku przekroczenia ostrzeżeń w liczbie dwóch, kończy się ono banem, którego długość zależna będzie od wielkości przewinienia oraz tego jak dany Użytkownik sprawował się wcześniej na forum. Administracja zastrzega sobie prawo do stosowania krótkotrwałego bana, bez wcześniejszych ostrzeżeń w przypadku poważnego naruszenia zasad o których była mowa powyżej.
 

Czy wiesz, że...